Vyber si symbol, ktorý najviac priťahuje tvoju pozornosť. Pod každým znakom sa pre teba skrýva intuitívny odkaz. Ak ťa zaujme viacero symbolov, prečítaj si ich správu a ver svojmu vedomiu, že ťa vedie správne. Považuj za primárny odkaz ten, ktorý si si vybral/a ako prvý v poradí.

1. Expanzia vedomia

Láka ťa spoznávať nové veci a už dávno si zistil/a, že svet má nepreskúmané hlbiny. Máš však obavy, že nie si pripravený/á sa do nich ponoriť, pochybuješ o svojich nadobudnutých vedomostiach či sú dostatočné na vydanie sa novým smerom. Nie je to náhoda, že sa táto túžba objavila v tvojom vedomí. Za posledné mesiace a roky si tvrdo pracoval/a na sebe a si skutočne pripravený/á na nové životné skúsenosti. Zahĺb sa do seba a dovoľ si precítiť vetu, ktorú si povieš pre seba: „Som pripravený/á na všetko nové, čo prichádza do môjho života a verím si, že môj rast zvládnem s ľahkosťou.“ Po tomto krátkom odomknutí vlastného srdca si vibračne pripravený/á. Čakalo sa na teba, aby si dovolil/a vstúpiť do ďalších sfér poznania. Práve teraz zažívaš expanziu svojho vedomia.

 

2. Práve buduješ niečo stabilné vo svojom živote

Možno už dlho pracuješ na nejakom projekte, na rozvoji svojich vlastností alebo na nejakej životnej zmene, no zdá sa ti, že za tebou nie sú viditeľné výsledky, aké by si chcel/a. Rád/rada by si už videl/a hmatateľné dôkazy investovaného úsilia, avšak vždy, keď začneš hodnotiť situáciu ostaneš sklamaný/á, pretože sa ti javí ako nedostatočná. Naše súdenie je občas zastreté prílišnou sebakritikou alebo strachom. Realita sa ukazuje iba podľa pokrivených vzorcov, ktoré sme si prevzali alebo vytvorili sami. Ak sa totiž nachádzame vo vibráciách sebalásky, tam sa nedokonalé obrazy neukazujú. Naopak, tam vnímame význam každého investovaného úsilia. Preto sa vždy skús preladiť na nové vzorce a nepokračuj v kritike. Zhodnotenie záležitosti z vyššej vibračnej perspektívy ti ukáže kompletný obraz, prečo každý krok trval napríklad dlhšie časové obdobie alebo prečo sa v Tvojom živote objavili určité problémy. Rozpoznáš, že rozhodnutia, ktoré si považoval za chybné boli vlastne dôležité a problémy ti pomohli nájsť lepšie riešenie. Vo svojom živote robíš správne kroky v správnom čase, ktoré ťa dovedú do vytúženého výsledku.

 

3. Tvoji blízki sú v bezpečí

Občas ťa prepadne strach o tvoje deti, partnera, rodičov a ďalších dôležitých ľudí v tvojom živote. Nestrachuj sa o nich, snaž sa zachytiť strach svojou vedomou mysľou. Strach nemusíš súdiť, vieš, že je tam s tebou. Je v poriadku, že ho cítiš, nemusíš si ho vyčítať. Vždy, keď sa ti tento strach bude opakovať, môžeš si vytvoriť krátku vizualizáciu, ako z vesmíru k tebe prúdi ochranná energia napríklad vo forme svetelného lúču, ktorá prúdi do Tvojho srdca, a ktorá sa odráža z tvojho srdca do sŕdc tvojich najmilších. Vysielaš sebe a blízkym ochrannú energiu a ňou preciťuješ, že si v bezpečí presne tak, ako oni. Občas nás prepadne strach, keď si sami prestaneme veriť, možno sa môžeš spýtať seba, čo ti ten strach vytvorilo a dodať si sebadôveru, pretože keď je dôvera v seba samého, vtedy vieš, že všetko zvládnu aj tvoji milí.

 

4. Dovoľ sa hrať a zabávať

Snažíš sa okresať všetky tie zbytočné kroky, aby si mal/a energiu na nevyhnutné. Napokon si zo svojho života odstrihol/a aj také veci, ktoré ti robili radosť. Prestal/a si ich robiť, lebo v tej únave ti už neprišli ani zábavné a obohacujúce alebo si jednoducho stratil/a silu. Všetci to dobre poznáme, že občas nás tie každodenné starosti privedú do únavy a rutiny. Obdobím útlmu si prešiel/a bezpečne. Bolo potrebné si to prežiť, no a teraz je načase sa pohnúť v pred. Možno sa pýtaš, odkiaľ zoberieš energiu na pohyb? Začni prvým krokom kdekoľvek. Nová situácia ti dobije energiu a obohatí ťa. Z nej potom budeš mať palivo na ďalšie kroky. Postupne tých krokov bude čoraz viac, ani sa nenazdáš a budeš späť vo svojich radostiach a záľubách. Ver si, že to dokážeš. Tvoje záľuby sa prirodzene obnovia alebo nájdeš nové, ktoré ti budú robiť radosť. Uvoľni sa, zdanlivý kolotoč, v ktorom nemáš čas je len ilúzia.

S láskou,

Pozorovateľka života

© Všetky práva vyhradené!

Tento článok môžete kopírovať v neskrátenej forme a bez zásahu do textu rozširovať nekomerčným spôsobom, pokiaľ bude uvedená poznámka webovej stránky s aktívnym odkazom https://transformacne-vztahy.sk/